TH_KIT_T36FT810NS_DWHD640EFP_ME301YP_SGS365TS_HMCB36WS
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Thermador® Masterpiece® 36" Stainless Steel Natural Gas Cooktop
Model #: SGS365TS
Qty: 1
Thermador® Masterpiece® 36" Stainless Steel Wall Mounted Range Hood
Model #: HMCB36WS
Qty: 1
Thermador® Masterpiece® 30" Stainless Steel Single Electric Wall Oven
Model #: ME301YP
Thermador® Masterpiece® 36 in. 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
Model #: T36FT810NS
Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher