TH_KIT_T36FT820NS_PRG305WH_MU30WSU_DWHD640EFP
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Thermador® Pro Harmony® 30" Stainless Steel Pro Style Natural Gas Range
Model #: PRG305WH
Qty: 1
Model #: MU30WSU
Qty: 1
Thermador® Freedom® 36" 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
Model #: T36FT820NS
Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher