TH_KIT_T36FT820NS_PRG304WH_HMCB30WS_DWHD640EFP
At a Glance
Additional Savings Available
This package includes these products
Thermador® Masterpiece® 30" Stainless Steel Wall Mounted Range Hood
Model #: HMCB30WS
Qty: 1
Thermador® Pro Harmony® 30" Stainless Steel Pro Style Natural Gas Range
Model #: PRG304WH
Qty: 1
Thermador® Freedom® 36" 20.8 Cu. Ft. Stainless Steel Counter Depth French Door Refrigerator
Model #: T36FT820NS
Thermador® Emerald® 24" Stainless Steel Top Control Built In Dishwasher