HSHELL30PL
At a Glance
Product Dimensions 5"h x 30"w x 18"d
Summit's shell hoods are designed and manufactured in the USA to help complete your kitchen space on a budget. Model HSHELL30PL is a 30" wide shell hood in a platinum gray finish. It does not include any fans or electrical components.Read More
Product Overview
No Electrical Components
Shell hoods do no
30" Width
Designed to match 30 inch ranges; also available in 20, 24, and 36 inch widths