HSHELL24WH
At a Glance
Product Dimensions 5"h x 24"w x 18"d
Summit's shell hoods are designed and manufactured in the USA to help complete your kitchen space on a budget. Model HSHELL24WH is a 24" wide shell hood in a classic white finish. It does not include any fans or electrical components.Read More
Product Overview
No Electrical Components
Shell hoods do not include light or fan
White Finish
Black and stainless steel look shell hoods also available
24" Width
Designed to match 24 inch ranges; also available in 20, 30, and 36 inch widths