HSHELL24PL
At a Glance
Product Dimensions 5"h x 24"w x 18"d
Summit's shell hoods are designed and manufactured in the USA to help complete your kitchen space on a budget. Model HSHELL24PL is a 24" wide shell hood in a platinum gray finish. It does not include any fans or electrical components.Read More
Product Overview
No Electrical Components
Shell hoods do not include light or fan
Platinum Gray Finish
White and black shell hoods also available
24" Width
Designed to match 24 inch ranges; also available in 20, 30, and 36 inch widths